Zmarszczki

Pojawiają się wraz z upływem czasu w miejscach szczególnie aktywnych mimicznie. Część z nich dodaje nam uroku, innych chcielibyśmy się pozbyć raz na zawsze. Możemy to zrobić na wiele sposobów, w zależności od miejsca i stopnia ich nasilenia. Naszym celem jest uzyskanie naturalnego efektu, z którym pacjent czuje się komfortowo.

Owal twarzy

Wiek innej osoby potrafimy błyskawicznie rozpoznać z dużej odległości patrząc na kilka kluczowych elementów: jednym z nich jest owal twarzy.
To on decyduje o młodzieńczości wyglądu i tym pierwszym wrażeniu, które pozostaje w głowie nowopoznanych osób.

Skóra

Gładka, jedwabista i o jednolitej barwie – marzenie każdego z nas – czy może się ono ziścić? Możemy znacząco zbliżyć się do ideału, jeśli wybierzemy sprawdzone, skuteczne metody i będziemy konsekwentni w ich stosowaniu.

Zabiegi specjalne

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z potęgi medycyny i zakresu możliwych zastosowań różnych leków. Zabiegi specjalne koncentrują się na takich nieoczywistych metodach użycia różnych preparatów.

Jesteś zadowolona z naszej opieki?

Zostań naszym Ambasadorem
i poleć nas innym

Nasz program jest dedykowany naszym pacjentom, którzy przekonali się nie tylko do jakości naszych zabiegów, ale również do nas jako ich osobistych lekarzy medycyny estetycznej. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacją, w której dzieliliście się Państwo tak wyrażonym zaufaniem z innymi osobami – zarówno bliskimi jak i znajomymi. Chcielibyśmy odwzajemnić ten gest sympatii w sposób, który jest dla Państwa niezobowiązujący, ale jednocześnie odzwierciedla naszą wdzięczność za rekomendację.
Tak powstał pomysł na program, który nazwaliśmy: Ambasador Akademii Medycyny Estetycznej.

Z oczywistych względów dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich i takich, które już skorzystały z zabiegów przeprowadzanych w naszej Klinice. W podziękowaniu za rekomendację, będziemy mogli zaoferować zarówno osobie rekomendującej, jak i nowemu pacjentowi przychodzącemu z polecenia, jednorazową zniżkę w wysokości 30% na dowolny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Zniżka ta będzie dostępna przy okazji pierwszego zabiegu realizowanego u nowego pacjenta. Ambasador będzie mógł skorzystać ze swojej zniżki w dowolnym terminie później, choć sam przywilej nie będzie mógł być transferowany na osoby trzecie.

Start typing and press Enter to search