w Aktualności

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i można z nich wiele wyczytać.

Dlaczego zatem nie zadbać o piękną oprawę oczu?
Zmarszczki wokół oczu są bardzo widoczne i dodają lat, przez co twarz wygląda na o wiele starszą niż jest w rzeczywistości. Istnieje na szczęście dużo sposobów na zlikwidowanie tego estetycznego problemu.

Aby wygładzić tak zwane „kurze łapki” można zastosować zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Jest to skuteczna metoda na wygładzenie istniejących zmarszczek oraz zapobieganie tworzeniu się nowych nierówności.

Popularnym zabiegiem jest również mezoterapia igłowa, podczas której pod skórę wprowadza się specjalny koktajl witaminowy. Użycie odpowiedniego preparatu odpowiednio nawilża, odżywia i uelastycznia skórę, dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne.

W sezonie jesienno-zimowym można wykonać zabiegi z zakresu laseroterapii na okolicę oczu. Są to zabiegi bardzo skuteczne i polegają na precyzyjnym opracowaniu skóry wokół oczu specjalną głowicą emitującą światło lasera. Zabieg pozwala na zagęszczenie skóry, delikatny lifting i przywrócenie jędrności skóry.

Oczywiście wybór zabiegu należy skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej podczas wstępnej konsultacji. Oferta zabiegów jest szeroka, natomiast aby zabieg był skuteczny i bezpieczny, zawsze wybierajmy doświadczonych specjalistów.

Start typing and press Enter to search