w Aktualności

Nadmierna potliwość pach to przykry i wstydliwy problem wielu osób. Mokre plamy potu na ubraniu są niezwykle krępujące, zwłaszcza w trakcie kontaktów z innymi ludźmi. Niezależnie od sytuacji, czy jest to spotkanie towarzyskie czy biznesowe, wystąpienie publiczne lub niedzielny obiad w restauracji – mokre plamy potu na ubraniu są wysoce niestosowne.

Istnieje wiele kosmetyków, które mają za zadanie niwelować pocenie się, jednak nie zawsze są one skuteczne. Jedynym pewnym sposobem na zredukowanie problemu nadmiernej potliwości pach jest zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej.

Pierwszym krokiem w kierunku leczenia nadpotliwości jest wizyta w zaufanym gabinecie medycyny estetycznej.
Po konsultacji ze specjalistą przystępuje się do miejscowego znieczulenia skóry pach, a następnie okolica poddawana zabiegowi jest precyzyjnie ostrzykiwana botoksem.

Procedura lecznicza ma na celu osłabienie intensywności pocenia się oraz zmniejszenie ilości produkowanego potu w danym miejscu. Dzięki temu zabiegowi istnieje skuteczny sposób na uporanie się z problemem nadmiernej potliwości pach niezależnie od panującej pogody oraz stresujących sytuacji w życiu codziennym.

Nie ma potrzeby, aby dłużej zwlekać – warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Start typing and press Enter to search