fbpx
logo medycyna estetyczna warszawa

Dolina łez

Dolina łez

Doliną łez nazywamy zagłębienie ciągnące się od przyśrodkowego kącika oka, w dół – w kierunku policzka, czyli w takim kierunku, w jakim spływają łzy. Im jesteśmy starsze, tym bardziej się ona pogłębia przede wszystkim dlatego, że zanika podskórna tkanka tłuszczowa. Powoduje to, że nasza twarz wygląda na zmęczoną, zatroskaną i po prostu starszą.

Co w tej sytuacji możemy zrobić?
Rozwiązaniem jest podanie wypełniacza przeznaczonego specjalnie do okolicy oka przy pomocy odpowiednio skonstruowanej kaniuli.

Dlaczego to takie ważne?
Bo te partie są wyjątkowo podatne na powstanie obrzęków. Dlatego zarówno preparat jak i technika jego podania są znacznie bardziej istotne niż w przypadku jakiejkolwiek innej okolicy.

Zabieg daje efekt na rok, ale co najważniejsze – gdy po około roku preparat się wchłonie, skóra nie wraca do punktu wyjścia – jest przebudowana i młodsza.

Zapraszamy do lektury cyklu postów: Twój problem zawierających opis dostępnych w medycynie metod, które będą najskuteczniejsze w przypadku konkretnych problemów delikatnej skóry wokół oczu, takich jak: kurze łapki, dolina łez, wiotka skóra, cienie pod oczami i opadające powieki.

Umów się na wizytę
Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu.